portal osiedli, dzielnic i miast

Katowice Mała Skandynawia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Mała Skandynawia - sprawy osiedlowe » Forum » Zajęcia sportowe w Katowicach ,
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zajęcia sportowe w Katowicach ,

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
justi90 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Czw Maj 16, 2019 14:23
Posty: 36
Skąd: Kościerzyna

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 23:03    Temat postu: Zajęcia sportowe w Katowicach ,

Witam. W Katowicach mieszkam zaledwie od 3 tygodni, więc nie poznałam jeszcze całego miasta niestety. Tymczasem nie chciałabym rezygnować z treningów, które regularnie uskuteczniałam mieszkając na Podlasiu. Dlatego szukam na forum namiarów, rekomendacji, porad-od Was mieszkańcówSmile Już mam w sumie jakiś trop, mianowicie trafiłam na stronkę https://cityfit.pl/kluby/katowice/ , nawet nie sądziłam, że mamy w Katowicach całodobową siłownię. Dużo osób tu przychodzi? Ajj, nieśmiała jestem trochę.. Nie bardzo wiem też jak funkcjonuje taki bezobsługowy klub, powiecie mi co i jak? Załóżmy , że wykupię karnet i co dalej?
Ewaaa23 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Kwi 26, 2021 8:42
Posty: 320
Skąd: Reda

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 9:40    Temat postu: Re: Zajęcia sportowe w Katowicach ,

Jest kilka miejsc w Katowicach (tzn było, bo nie wiadomo, które przetrwają), ale polecam mniejsze miejsca, np zajęcia samoobrony w szkołach, nie sieciówki.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama